Stylizacja Paznokci

Stylizacja Paznokci

Od dawna wiadomo, że piękne i zadbane dłonie to nasza wizytówka. Spraw sobie chwilę relaksu. W naszej ofercie znajdziesz manicure hybrydowy, manicure żelowy, odnowę żelową, przedłużenie żelem, pedicure hybrydowy, usuwanie żelu/hybrydy, rekonstrukcję paznokcia, zdobienia oraz zabieg nawilżający i regenerujący – parafina na dłonie.

Nasze stylizacje!


Manicure hybrydowy


Cechuje się długą wytrzymałością. Wykorzystywane do Niego preparaty doskonale przylegają do płytki paznokcia, dzięki czemu świeżym manicure można cieszyć się aż do 4 tygodni!


Manicure klasyczny


Polega na opiłowaniu końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego, dopasowanego do dłoni kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz odsunięciu skórek za pomocą kopytka i wycięciu ich cążkami. Zabieg obejmuje również odżywienie i natłuszczenie paznokci, a na koniec – opcjonalnie – pomalowanie ich lakierem.


Manicure żelowy na naturalnej płytce


Cechuje się długą wytrzymałością, jest on polecany dla osób z kruchą i delikatną płytką paznokcia. Żel jest materiałem bardzo plastycznym, dzięki czemu możemy nim wymodelować paznokieć i uzyskać efekt w pełni zadowalający klienta.


Odnowa manicure żelowego


Polega na uzupełnieniu poprzedniej żelowej stylizacji.


Przedłużenie paznokci żelem


Pozwala nam w ciągu kilku chwil z naturalnych, krótkich paznokci zrobić długość o jakiej marzy klientka. Stylizacja cechuje się długą wytrzymałością.


Usuwanie żelu/hybrydy


Odbywa się umiejętnie i delikatnie. Manicure zdejmowani jest frezarką, a następnie polerką. Wszystko robione jest z dużą uwagą, po to aby nie uszkodzić naturalnej płytki paznokcia.


Parafina na dłonie


Parafina to zabieg dedykowany dla szorstkiej skóry dłoni i pozbawionej nawilżenia. Zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i ujędrnia skórę.


Pedicure hybrydowy


Ma za zadanie usunąć zrogowaciały naskórek, oraz nawilżyć i zregenerować stopy. Dzięki pomalowanym paznokciom u stóp lakierem hybrydowym stopy wyglądają na bardziej zadbane.


Malowanie lakierem klasycznym – stopy


Polega na nadaniu kształtu oraz pomalowaniu paznokci u stóp klasycznym lakierem.


Hybryda – stopy


Cechuje się długą wytrzymałością. Wykorzystywane do Niego preparaty doskonale przylegają do płytki paznokcia, dzięki czemu można cieszyć się długotrwałą stylizacją.


Pedicure klasyczny


Pedicure klasyczny polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka, opcjonalnie pomalowania paznokci klasycznym lakierem. Na koniec wykończone nawilżającym kremem.


Rekonstrukcja paznokcia (pedicure)


Polega na ukształtowaniu płytki paznokcia w naturalny i estetyczny kształt.


Zdobienia


Zdobienia w Bunkier SPA Medical wykonujemy na życzenie klienta poczynając od ombre, french, poprzez ornamenty, marmur, ikony itp.