Henna i Regulacja Brwi

Oprawa oczu i decydujące o jej charakterze wygląd brwi i rzęs w dużej mierze wpływają na urodę i dobre samopoczucie. Warto zadbać o ich odpowiednie podkreślenie, którego podstawą są piękne rzęsy oraz wymodelowane odpowiednio dla kształtu naszej twarzy brwi. Regulacja i przyciemnienie brwi wraz z wydłużonymi i podkręconymi rzęsami to podstawa dobrego wyglądu, pozwalająca czuć się pewnie w każdych okolicznościach.

EFEKTY ZABIEGU:

Poprawę wyglądu oraz korzystne efekty zabiegu widoczne są natychmiast po jego wykonaniu. Wyregulowane brwi są nie tylko pięknie podkreślone, ale również odżywione i lśniące.  Henna jest wodoodporna oraz ma właściwości ochronne.

Efekty zabiegu henną utrzymują się do ok. 2-3 tygodni.

JAKI JEST PRZEBIEG ZABIEGU?

Podczas zabiegu na brwi nakładana jest, przygotowana odpowiednio wcześniej mieszanka barwnika henny naturalnego pochodzenia z wodą utlenioną 3%, której zadaniem jest przyciemnienie włosków. Następnie regulacji poddawane są brwi – zabieg regulacji polega na dopasowaniu ich kształtu do owalu twarzy poprzez usunięcie zbędnych włosków. Kształt brwi zawsze dobierany jest indywidualnie: po pierwsze do indywidualnych preferencji, a po drugie do urody i kształtu twarzy klientki. Nadanie brwiom określonego kształtu i podkreślenie ich koloru uwypukla rysy twarzy i podkreśla urodę.

Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem henny?

  • bakteryjne, grzybicze i wirusowe choroby skóry lub przerwana ciągłość naskórka w obrębie poddawanym zabiegowi
  • zapalenie spojówek
  • uczulenie na hennę lub wodę utlenioną

Czas zabiegu 15-30min