Masaże

 

MASAŻ LECZNICZY

Ma na celu poprawę zdrowia. Obniża napięcie mięśni, powoduje rozluźnienie, czego efektem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych. Wspomaga leczenie bólów kręgosłupa związanych ze stresem, ciągłą pracą przed komputerem, siedzącym trybem życia, czy też długotrwałą jazdą samochodem.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY (AROMATERAPIA)

Jest doskonałą metodą na rozładowanie stresu. Podstawową zaletą tego typu masażu jest pobudzenie mięśni i układu krążenia, likwidacja napięcia zarówno fizycznego i psychicznego.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Czekolada posiada właściwości odżywcze i rewitalizujące, a masaż przy jej użyciu doskonale stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej i poprawia kondycje skóry. Czekoladowy masaż wspaniale usuwa stres oraz pielęgnuje skórę. Zabieg antydepresyjny zalecany szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

 

MASAŻ ROZGRZANYM MIODEM

Niepowtarzalne właściwości miodu pszczelego w trakcie zabiegu przynosi ukojenie skórze suchej i pozbawionej blasku. Oprócz przyjemnego wrażenia ciepła i lekkiej woni miodu unoszącej się w powietrzu, można delektować się niepowtarzalnym uczuciem na skórze jakie sprawia jego konsystencja. Masaż rozgrzanym miodem działa oczyszczająco, wygładzająco oraz łagodzi podrażnienia.

 

ANTYCELLULITOWY MASAŻ MIODEM

Poprawia krążenie krwi i limfy tym samym zwiększa przemianę materii. Masaż miodem poprawia elastyczność skóry, wpływa na jej wygładzenie. Pomaga zmniejszyć obwód danej partii ciała poddawanej zabiegowi

 

JAPOŃSKI MASAŻ SHIATSU

Polega na naciskaniu palcami różnych części ciała, co uwalnia od napięcia i stresu oraz poprawia samopoczucie. Pobudza siły obronne organizmu do walki z dolegliwościami. Masaż SHIATSU pochodzi z Japonii, znany i stosowany na całym świecie, szczególnie w USA i Europie Zachodniej. Nie istnieje granica wieku dla stosowania masażu SHIATSU, nie wywołuje on skutków ubocznych w postaci bólów mięśniowych. Osobom młodym pomaga wzmocnić ciało a u dorosłych opóźnia  proces starzenia się organizmu. SHIATSU poprawia ogólny stan zdrowia.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Masaż kamieniami to wykorzystanie tradycyjnych technik masażu z zastosowaniem gorących kamieni, masaż holistyczny mający wpływ na ciało i ducha. Odpowiedni nastrój, zastosowanie olejków  eterycznych kojąco wpływa na pacjenta zmniejszając ogólne napięcie nerwowe. Działa uśmierzająco na wszelkiego rodzaju bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu.

 

MASAŻ GŁOWY

To jeden z licznych masaży ajurwedyjskich. Obejmuje masaż głowy, szyi i karku. Może być wykonywany na sucho jak i z użyciem specjalnego oleju eterycznego mającego wspaniałe właściwości odżywcze, zarówno dla skóry głowy jak i włosów.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

To skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu. Masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry, a także znajdujących się pod nią tkanek. Doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejsza cellulit. Znajduje także zastosowanie w masażu leczniczo-relaksacyjnym powodując zmniejszenie napięcia mięśniowego.

 

 

MASAŻ NA 4 RĘCE

Niezwykle ekskluzywny masaż wykonywany przez dwóch masażystów. Masaż ten gwarantuje niezapomniane doznania, eliminując negatywne emocje przywracając radość życia. Masażyści łącząc różne techniki nadają zabiegowi niepowtarzalny charakter i doznania wykonywany przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej potęguje uczucie relaksu i odprężenia. Dwa razy większa przyjemność, dwa razy więcej relaksu, dwa razy więcej energii – masaż na cztery ręce

 

MASAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż można wykonać, gdy zamierza się ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki, złagodzić ból zatok.